Jump menu

Main content |  back to top

News and Media Releases

SHELL SLAVNOSTNĚ OTEVÍRÁ 181. ČERPACÍ STANICI V OSTROVĚ

V Praze, 16. listopadu 2012 – Společnost Shell Czech Republic a.s. dnes oficiálně otevřela v Ostrově v Obchodní ulici svoji v pořadí již 181. čerpací stanici. Motoristé zde mají k dispozici dva multistojany, které obslouží až čtyři zákazníky najednou, a jeden rychlo výdej určený pro kamiony. Řidiči zde mohou natankovat úsporná paliva Shell FuelSave a paliva Shell V-Power Nitro+ vyvinutá pro vyšší výkon.

Společnost Shell Czech Republic a.s. dnes oficiálně otevřela svoji první ostrovskou čerpací stanici Shell Ostrov v Obchodní ulici. Stanice disponuje dvěma multistojany s výkonnými palivy Shell V-Power Nitro+ a Shell V-Power Nitro+ Diesel i úspornými palivy Shell FuelSave Diesel a Shell FuelSave Natural 95.

Pro plynulé odbavení kamionů je zde připraven jeden rychlovýdejní stojan s průtokem paliva až 140 l za minutu. Pro zajištění maximální bezpečnosti a ochrany životního prostředí, jsou všechny palivové nádrže dvouplášťové. Celková kapacita nádrží je 90 000 litrů paliva.

Nová čerpací stanice nabízí zákazníkům vedle 24 hodinového provozu standardní doplňkové služby, jako například kompresor pro huštění pneumatik či vysavač. V prodejně mají zákazníci možnost zakoupit vedle běžného sortimentu také čerstvou kávu nebo oblíbený hot dog z řady deli2go.

K dispozici je i wi-fi připojení k internetu zdarma. „Těší nás, že můžeme naše vysoce kvalitní paliva Shell a profesionální služby nabídnout nyní také motoristům z Ostrova a blízkého okolí.

Doufám, že se brzy přesvědčí i o vstřícnosti našeho personálu a budou se k nám rádi vracet,“ řekl Igor Janok, ředitel provozu čerpacích stanic Shell v České republice a na Slovensku.

Řidiči se mohou zapojit i do věrnostního programu Shell CLUBSMART, jenž má nejdelší tradici mezi programy pro zákazníky čerpacích stanic v České republice. Na našem trhu úspěšně funguje již 14 let a stále nabízí nové benefity či produkty. Při výběru dárku z aktuální předvánoční nabídky získají všichni členové věrnostního programu až 20 % bodů zpět.  Zájemci si na čerpací stanici mohou pravidelně zakoupit GoSMART magazín,
ve kterém naleznou kromě informací o věrnostním programu a aktuální nabídce odměn i zajímavé články a rozhovory.