Jump menu

Main content |  back to top

2011

  • 01/12/2011 SHELL OPĚT POMÁHÁ NEMOCNÝM DĚTEM

    V Praze 1. prosince 2011 – Již po páté se s blížícími se Vánocemi objevují na čerpacích stanicích společnosti Shell Czech Republic a.s. výrobky dětí z transplantační jednotky hematologického oddělení Fakultní nemocnice v Motole. Barevné dekorace věrným zákazníkům Shellu připomínají možnost pomoci darováním Shell CLUBSMART bodů Nadačnímu fondu Kapka naděje. Součástí kampaně je i online dražba výjimečného charitativního kalendáře. Získané finanční prostředky budou věnovány na podporu projektu Banky pupečníkové krve, který Shell dlouhodobě podporuje.

  • 12/10/2011 SHELL FUELSAVE UŠETŘÍ ŘIDIČŮM AŽ 1 LITR NA NÁDRŽI

    Po několika letech intenzivního vývoje zavádí dnes společnost Shell Czech Republic, a. s. na své čerpací stanice zcela unikátní nová paliva Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel. Jde o revoluční paliva, která díky svému novému složení pomohou řidičům ušetřit až jeden litr pohonných hmot na každé natankované nádrži. Zákazníci Shellu za tyto nové produkty přitom zaplatí stejně, jako za běžná paliva, které společnost doposud nabízela.

  • 03/10/2011 SHELL NOVÝM PARTNEREM OBLÍBENÉ AUTOŠKOLY NÁRODA

    Společnost Shell Czech Republic, a. s. se stala novým hlavním partnerem Autoškoly národa. Již třetí díl oblíbeného televizního pořadu bude tentokrát zaměřený na techniku bezpečné a úsporné jízdy. Navázaná spolupráce je logickým rozšířením letošní kampaně, v rámci které Shell uvedl na český trh jako první paliva zaměřená na úsporu paliva Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel a zároveň obnovil komunikaci rad a tipů, jak jednoduše snížit spotřebu paliva.

Nástroje stránky