Jump menu

Main content |  back to top

Tato sekce je určena novinářům, odborníkům a konzultantům publikujícím v tisku či na internetových portálech. Naším cílem je poskytnout Vám na těchto stránkách takové informace o společnosti, jejich službách a aktivitách, které budou pomocníkem pro Vaši práci. Naleznete zde tisková prohlášení a stanoviska, dokumenty, data, loga a obrázky ke stažení.

Novinky a hlavní zprávy

Členové programu Shell ClubSmart mohou nově podpořit Český registr dárců krvetvorných buněk IKEM

29/08/2016

Společnost Shell Czech Republic a.s. rozšiřuje své působení na poli pomoci v oblasti léčby zhoubných onemocnění krvetvorby a nově podporuje také Český registr dárců krvetvorných buněk IKEM. Navazuje tak na dlouhodobou úspěšnou spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje a podporu projektů Banky pupečníkové krve. Možnost zapojit se a přispět dobré věci nyní mají také členové věrnostního programu Shell ClubSmart. Body nasbírané za tankování na čerpacích stanicích Shell či využití dalších jejich služeb mohou věnovat nadaci, přičemž společnost Shell za každý takto darovaný bod poukáže na konto Kapky naděje jednu korunu. Výtěžek tak bude sloužit nově také k uhrazení vstupních vyšetření potenciálních dárců kostní dřeně Registru a usnadní tak rozšíření existující databáze.

Shell Eco-marathon Europe – 2 606 km na jeden litr paliva

20/07/2016

Letošní ročník studentské soutěže úsporných vozidel se poprvé uskutečnil ve Velké Británii v londýnském Olympijském parku královny Alžběty.

Limitovaná edice modelů Ferrari značky Bburago přijíždí na čerpací stanice Shell

08/06/2016

V Praze, 8. června 2016 – Společnost Shell Czech Republic a.s. představuje exkluzivní sběratelskou edici modelů Ferrari z kolekce značky Bburago. Každý, kdo v termínu 6. června – 31. července 2016 čtyřikrát natankuje minimálně 30 litrů paliva Shell FuelSave nebo dvakrát 30 litrů výkonného paliva Shell V-Power Nitro+, získá jedinečnou příležitost obdržet jeden z modelů za pouhých 29 Kč.

NA DÁLNICI D1 JSME OTEVŘELI FRUITISIMO BAR

07/06/2016

Od začátku června se mohou řidiči na 44. kilometru naší nejrušnější dálnice D1 zastavit na čerpací stanici Shell Všechlapy pro řádnou porci vitamínů ve zbrusu novém Fruitisimo ovocném baru. Jde o pilotní projekt prvního ovocného a zeleninového koutku Fruitisimo na české dálnici a na čerpací stanici vůbec.

BEZPEČNĚ ZA VOLANTEM: ČESKÝCH ŘIDIČŮ S PROBLÉMY ZRAKU PŘIBÝVÁ

23/05/2016

Praha, 23. května 2016 – Výsledky letošní osvětové kampaně BEZPEČNĚ ZA VOLANTEM jsou alarmující, jelikož ukázaly problémy se zrakem u celých 17 % testovaných řidičů, což je o 10 % více než v loňském roce.

Shell otevřel v Klatovech a Litovli nové čerpací stanice

20/05/2016

Společnost Shell Czech Republic a.s. slavnostně zahájila v květnu provoz nových čerpacích stanic v Klatovech a Litovli.

V této sekci

Prohlédněte si nebo si stáhněte fotografiez portálu Flickr a sledujte videa na kanále YouTube.