Jump menu

Main content |  back to top

Při hledání zaměstnání začnete průzkumem našich volných pracovních míst po celém světě.

Pokud jste našli volné místo, které vás zajímá, vyplňte naši on-line přihlášku a do 48 hodin od nás dostanete potvrzení o přijetí vyplněné přihlášky.

Pozveme-li vás na pohovor, dáme vám vědět do dvou týdnů.

Pokud jste nenašli vhodnou pracovní příležitost, můžete nám předložit rovněž svůj životopis, který bude porovnán s příštími příležitostmi podle toho, jak a kdy se vyskytnou.

Případně se ZDE jednoduše zaregistrujte a budete e-mailem dostávat upozornění o volných místech.

Vezměte prosím na vědomí, že Shell (ani žádná z organizací, jenž pro nás provádějí nábor) nikdy od uchazečů nežádá peníze ani platby v žádném kroku náborového procesu. Všichni úspěšní uchazeči, kterým Shell nabídne zaměstnání přímo nebo nepřímo, musí projít formálním náborovým procesem.

Pohovor trvá obvykle 45 – 60 minut a je buď osobní nebo telefonický. Vaši praxi hodnotíme na základě kriterií uvedených v popisu práce.

Na konci pohovoru máte možnost položit nám své dotazy – o práci, kultuře, pracovním prostředí nebo jakékoliv jiné oblasti, která vás zajímá.

V případě úspěšného pohovoru vás přibližně do tří týdnů od pohovoru pozveme na závěrečné hodnocení.

Hodnocení může trvat až čtyři hodiny a skládá se z několika kroků – z diskuze o případové studii, z cvičení se scénářem a z pohovoru.

Nakonec máte opět možnost sejít se s námi a získat lepší přehled o pozici, odměňování a benefitech a o nabídkovém procesu.

Budeme se snažit informovat vás o výsledku závěrečného hodnocení do několika dní, i když na některých trzích to může trvat déle.

Uvědomte si, prosím, že uvedené termíny jsou průměrnými dobami pro každý krok v procesu. V době, když dostáváme mnoho žádostí, může každý krok trvat o něco déle.